קורס קוסמטיקה

קורס קוסמטיקה הדרך שלך לעסק מצליח
אם עולם הטיפוח והיופי מהווה חלק בלתי נפרד מחייך ,
אם יש לך את התשוקה לאסתטיקה,
זה הזמן לצעוד קדימה ולהפוך את אהבתך, למקצוע!
בסלנה ביוטי אקדמי תוכלי לרכוש הכשרה ראויה ולהפוך חלום למציאות.

תוכנית הקורס:

קורס קוסמטיקה תוכנית הלימודים בקורס :

מבוא לקוסמטיקה-
מושגים בסיסיים, חובות הקוסמטיקאית וכללי יסוד בעבודה
ניקוי ראשוני, עיסוי פנים גב וידיים
אנמנזה לפני טיפול
תורת העור- דרמטולוגיה
אנטומיה ופיזיולוגיה
אבחון סוגי העור טיפול באקנה, אנטי אייגי'ינג
פילינג –
כל סוגי הפילינגים, הדגמות והשימוש בהם לסוגי העור השונים.
טיפול פנים –
ניקוי עמוק ניקוז קומודונים ריכוך העור, חיטוי והרגעה.
כללי בטיחות, עזרה ראשונה, היגיינה בזמן הטיפול,
קרמים ומסיכות- הרכב כל קרם וכל מסיכה ולאיזה סוגי עור נועדו
עיצוב גבות, שעווה, איפור
הפעלת מכשירים חשמליים במכון לקוסמטיקה,
שיטות להסרת שיער בטכנולוגיות מתקדמות
טיפולי פנים מתקדמים
ניהול וייעוץ עסקי
שיווק ופרסום

משך הקורס:

הקורס מכיל שלל תכנים עיוניים והרצאות מעשירות, לצד תרגולים, התנסויות והכשרה מעשית. צוות המורים מטובי המורים ואנשי המקצוע, בעלי ניסיון עתיר שנים בעבודה בתחום, אשר יובילכם למקצוענות בלתי מתפשרת

הקורס יחל בחודש ספטמבר.

קורס קוסמטיקה מקצועי

בזכות קורס קוסמטיקה, המשתתפים ירכשו ידע משמעותי ומעשי. החל מלימודי אנטומיה ופיזיולוגיה, שיער גוף ופנים, פילינג, דרמטולוגיה, ניקוי ראשוני ועיסוי פנים ועד עיצוב גבות ושעווה – בזכות מידע זה תוכלו לפתח את עצמכם מבחינה מקצועית. כמו כן, במסגרת לימודים אלו תלמדו כיצד לנהל את עסקיכם כראוי תוך שיווק ופרסום מרשים ורלוונטי. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל סלנה – האקדמיה למקצועות היופי. מדובר בהרבה מעבר לבית ספר מקצועי – זהו בית חם המעניק לתלמידיו השונים קרקע יציבה והכשרה מעשית מקיפה.

קורס קוסמטיקה: לשאול את כל השאלות

תחום הקוסמטיקה בארץ הולך וצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות – בכך אין כל ספק. מדובר הרי בעיסוק בו כל הצדדים המעורבים יוצאים מסופקים – החל מהלקוחות העוברים שינוי חיצוני מרשים ויפיפה ועד הקוסמטיקאים המבצעים עבודה מקצועית.

במקביל לכך, חשוב להדגיש כי תחום הקוסמטיקה איננו מיועד אך ורק למטרות אסתטיות, להיפך. למעשה, רופאים רבים מפנים את מטופליהם למומחים בתחום הקוסמטיקה, המניקור והפדיקור. וזאת, לשם ריפוי והחייאת העור, טיפול בסבוריאה, סיוע לבני נוער הסובלים מחטטים ואקנה, סיוע במקרים של פיגמנטציה, אנטי אייג'ינג, בעיות יובש בעור וכן הלאה.

רואים את עצמכם עוסקים בתחום זה? מעוניינים לעבור הכשרה מעשית ולימודים מקיפים שיעניקו לכם את הכלים הדרושים? בצדק! בבואכם לחפש אחר קורס קוסמטיקה, יהיה עליכם לברר מספר היבטים מרכזיים. כמו מה למשל? נציין בנקודות את חלקם:

  • תחומי הלימוד – מבואות הקוסמטיקה, מבנה העור, אנטומיה ופיזיולוגיה, המכשור האלקטרו-קוסמטי, פילינג, קוסמטיקה מתקדמת עם מכירים מתקדמים למטרות שונות כדוגמת מזוטרפיה וכן הלאה.
  • תנאי הקבלה
  • משך זמן הקורס
  • היכן ממוקם בית הספר
  • צוות ההדרכה שיעביר את תחומי הידע השונים

כמו כן, היבט חשוב לא פחות ואף יותר מתייחס לבניית העסק שלכם בפועל. למה הכוונה? מומלץ לברר האם צוות ההדרכה יעניק לכם טיפים משמעותיים בכל הנוגע לניהול עסקי, פעולות השיווק השונות כמו גם בניית קהל לקוחות הולך וגדל.

קורס קוסמטיקה - סלנה האקדמיה למקצועות היופי

קורס קוסמטיקה מזורז: אפשרויות תעסוקה משמעותיות

בסיומם של לימודי קוסמטיקה, ייפתחו בפניכם אפשרויות תעסוקה רבות. מעוניינים גם אתם לעסוק בתחום זה? אין מקום להתלבטות! מוזמנים ליצור קשר עם סלנה – האקדמיה למקצועות היופי. בין אם מדובר בתמיכה מקצועית, פיתוח חוג לקוחות ובין אם מדובר בטיפים מקצועיים – נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה ופניה. כמו כן, בית ספר זה ממוקם באזור מרכזי ונגיש לכולם.

קורס קוסמטיקה בנתניה

מחפשים מידע על קורס קוסמטיקה בנתניה? לאורך השנים האחרונות, אנשים רבים מבינים את חשיבותו של תחום הטיפוח והיופי. לשם כך, הם פונים לקוסמטיקאים ומבקשים את שירותיהם המקצועיים. מעוניינים גם אתם לעסוק בתחום זה? ברצונכם להתמחות בכך כמו גם לרכוש מיומנויות בכל הקשור לניהול העסק? מוזמנים לפנות אל סלנה – האקדמיה למקצועות היופי. לצד קורס קוסמטיקה, בית ספר זה מציע מגוון קורסים בתחום בניית ציפורניים, הלחמת ריסים, לק ג'ל, מזותרפיה ועוד. כמו כן, צוות העובדים של בית הספר ישמח לייעץ לכם ואף לענות על כל שאלה ופניה.

קורס קוסמטיקה בנתניה – מספר נקודות עיקריות

גרות במרכז הארץ? מתעניינות בקורס קוסמטיקה בנתניה? אין ספק שלימודים אלו יובילו אתכם לכדי רכישת מקצוע נדרש. במקביל, בבואכם להירשם לקורס זה מומלץ לברר מספר פרטים משמעותיים. כמו מה למשל? נציין את חלקם כעת:

  • למי מיועד קורס קוסמטיקה? מחפשים אחר עבודה מאתגרת ומספקת? מתעניינים בתחום היופי ונמשכים לאסתטיקה? מומלץ להשתתף בלימודים אלו ולרכוש השכלה מקצועית ומקיפה בתחום; שיעורים המועברים על ידי המומחים בתחום זה.
  • אילו תכנים תלמדו לאורכו של קורס זה? מושגים בסיסיים בתחום הקוסמטיקה, כללי היסוד בעבודת הקוסמטיקאים, דרמטולוגיה, אנטומיה ופיזיולוגיה, פילינג, סוגים שונים של טיפולי פנים, הפעלתו של המכשור הרפואי ועוד.
  • חשוב להדגיש כי לצד הידע התיאורטי והתרגול המעשי בתחום הקוסמטיקה, תלמדו רבות גם על ניהול העסק שלכם, כמו גם אופן שיווקו.
  • במקביל, חשוב לא פחות ואף יותר להתעניין לגבי אורך הקורס, מיהם צוות המדריכים וניסיונם בשטח וכמובן – התשלום עבור הקורס.
  • שואלים את עצמכם מהו אפשרויות התעסוקה בסיום ההכשרה? לאחר קבלת התעודה, תוכלו לעבוד במכוני יופי, מרכזי ספא, קליניקה המתמחה ברפואה משלימה, מרפאות המעניקות טיפול בבעיות עור ועוד.

קורס קוסמטיקה בנתניה:  הכשרה מקיפה

כדי שתוכלו לעסוק בתחום הקוסמטיקה, עליכם ראשית כל לרכוש את ההכשרה המתאימה והרלוונטית. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל סלנה – האקדמיה למקצועות היופי. בית ספר זה משמש הרבה מעבר למוסד אקדמי למקצועות היופי – זהו בית חם המעניק את הייעוץ וההכשרה המקצועיים ביותר. מעבר לכך, צוות המומחים יסייע לבוגרי הקורסים לבצע את השלבים הבאים בהצלחה – ולבסס את עצמם מבחינה עסקית.

קורס קוסמטיקה מחיר

מהם הפרמטרים המשפיעים על קורס קוסמטיקה מחיר? החל ממשך הקורס, תחומי הלימוד וההכשרה המעשית ועוד – בזכות היבטים אלו ואחרים תוכלו לדעת האם אתם מקבלים תמורה מלאה לתשלום. אין ספק, תחום הקוסמטיקה הינו עולם ומלואו. בהתאם, כדי שגם אתם תוכלו לעסוק בו בהצלחה רבה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל סלנה – האקדמיה למקצועות היופי. בית ספר זה מציע מגוון קורסים בתחום היופי והקוסמטיקה. כמו כן, צוות עובדי ההדרכה מציעים ליווי וייעוץ מקצועי בכל הנוגע לבניית העסקים של בוגרי הקורסים.

 

מה חשוב לדעת על קורס קוסמטיקה מחיר?

ככל שאנו מתבגרים, כך אנו שואפים להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמנו. החל מהקמת משפחה ועד הגשמה עצמית מבחינה מקצועית – היבטים אלו ואחרים יתרמו רבות לתחושת הביטחון העצמי שלנו. במקביל לכל זאת, ולאור העובדה שאין ניסיון שני לרושם ראשוני, עלינו להציג את עצמנו באופן המיטבי ביותר. למה הכוונה? החל מפנים זוהרות ועד כפות רגליים מטופחות – עלינו לוודא שהיבטים אלו ואחרים יהיו מוקפדים.

במקביל, ובמידה וברצונכם לרכוש ידע בתחום היופי והקוסמטיקה, יהיה עליכם להתעניין בקורס מקצועי בתחום; תחומי לימוד שונים שיועברו במסגרת קורס קוסמטיקה והמחיר אותו תדרשו לשלם. במילים אחרות, ובהתאם לתחומי הידע השונים שתלמדו, התרגול שתבצעו, כמו גם המידע העסקי שייפתח אתכם בעולם האמתי, משך הקורס, כמו גם איכותו של צוות ההוראה – בהתאם לכל זאת תוכלו להבין על מתבסס התשלום לקורס.

מעוניינים לדעת מהן אפשרויות התעסוקה שלכם בסיומו של קורס הקוסמטיקה? האופציות הן מגוונות ביותר. בין אם מדובר בדרך עצמאית ופתיחת קליניקה חדשה או שמא מדובר בעבודה במסגרת עסק קיים – הדרך להצלחה עסקית היא אפשרית.

 

קורס קוסמטיקה מחיר משתלם

יסודות הטיפוח והיופי מתבססים על מגוון נושאים ותחומים. מעוניינים להתמחות בהם? בצדק! לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם סלנה – האקדמיה למקצועות היופי. בית ספר זה מציע לימודים מקצועיים ומקיפים במקצועות היופי. כמו כן, צוות העובדים מציע שירות מרשים ואישי.

 

לקורס מקצועי השאירי פרטים ונציג יחזור אליך:
שינוי גודל גופנים